Jste oběť módy? Značka Converse vás dokáže vyléčit!

Slavný módní návrhář Oscar de la Renta označoval jako „oběti módy“ všechny ty, kteří se za každou cenu oblékají a obouvají podle poslední módy. Nemají žádný vlastní styl a jsou doslova otroky módních společností, které je několikrát ročně zásobují novými kolekcemi – a oni je samozřejmě musí všechny mít! Většinou je to pak spíš k pláči, než k smíchu… Co takhle s tím zkusit něco udělat?

Přesně to si řekli v reklamní agentuře Young & Rubicam a připravili kampaň Fashion Victim, která se do módních obětí vtipným způsobem „naváží“. Hlavní roli samozřejmě hrají tenisky Converse Chuck Taylor All Star, Jack Purcell i One Star a nějaké to oblečení, na kterém také najdete charakteristickou pěticípou hvězdu. Právě to jsou totiž záležitosti, které díky nadčasovosti módě vůbec nepodléhají.

Kampaň byla sice určená pro Argentinu, my jsme se ale pokusili přeložit ji ze španělštiny do češtiny, protože nám texty na plakátech přišly docela důležité. Možná se v nich trochu poznáte i vy sami… Pokud ano, nevěšte hlavu: stačí jen zapomenout na všechny nesmyslné módní trendy a obout si Conversky :-) Ať děláte co děláte, ty jediné jsou totiž opravdu věčné!