10x podzimní kožené tenisky Converse

Podzim vrcholí, zbytky slunečních paprsků v noci střídají přízemní mrazíky, déšť a plískanice nás připravují na první sníh… Že se v takovém psím počasí nedají nosit tenisky? Tak to jste na omylu! Vaše oblíbené Conversky nemusíte z nohy sundat ani na chvíli, stačí si jen vybrat ten správný podzimní model.

Kolekce bot Converse podzim/zima 2013 je tak povedená, že nám dalo velkou práci udržet se a nedat sem ty krásné tenisky úplně všechny. Nakonec jsme vybrali deset nejpovedenějších modelů a našli k nim ty nejlepší a největší fotky – to proto, aby se vám dobře vybíralo.

Ohledně střihu si na své přijdou nejen milovníci klasické řady Chuck Taylor All Star, ale i „usměvavých“ tenisek Converse Jack Purcell a dokonce i nadšenci do sportovních modelů Converse Pro. Všechno pěkně v kotníkové variantě a jako bonus dva páry vysokých bot s devíti a třinácti dírkami!

Společným znakem všech deseti párů je samozřejmě kůže, ze které jsou podzimní tenisky vyrobené. O pestrou paletu barev ovšem nemusíte mít strach: kromě klasické černé, hnědé a béžové je k dispozici i červená, modrá, khaki nebo třeba bílá kůže. Kožešinu ale uvnitř nehledejte, ta přijde na řadu až v zimě.

Netvrdíme, že v České republice seženete všechny tyhle modely – některé jsou totiž z limitovaných edicí slavných módních návrhářů a nebo nejsou vůbec určené pro evropský trh. Nic vám ale nebrání projet si všechny obchody, ve kterých se u nás dají koupit tenisky Converse a najít takové kožené podzimní Conversky, které budou ještě mnohem lepší! :-)