10x skate tenisky Converse CONS Star Player 2014

Conversky – to nemusí být jen klasické plátěné kotníkové „číny“ s hvězdou na kotníku :-) Značka Converse má pro každého něco: pokud jsou vaším snem nízké sportovní tenisky s měkkým polstrováním a praktickou oporou paty, tak byste měli právě teď zbystřit.

Modelová řada Converse CONS nabízí street & skate boty, které sice mají charakteristickou gumovou podrážku, ale jinak už klasické Conversky řady Chuck Taylor All Star nebo Converse Jack Purcell často ani nepřipomínají. Oldskool hvězdu na boku doplnila energická šipka a kontrastní linka kolem podrážky někdy úplně chybí, stejně jako typická bílá vulkanizovaná špička.

Klasikou jsou v tomto směru skate tenisky Converse CONS Star Player, které se vyrábí už od roku 1977. Za tu dobu vznikl bezpočet barevných i stylových variací, každý rok přibývají nové a ani letos to samozřejmě nebude jiné :-) Mrkněte na fotky, za hřích by určitě stály černo-stříbrné tenisky Star Player Core Ox, modro-bílé kožené Star Player Leather Ox nebo jasně červené Star Player Ox… Co říkáte?

Kolekce bot Converse CONS Star Player 2014 by už měla být dostupná v e-shopech i na prodejnách za cenu v rozmezí 1700–2200 korun.