20x komiksové tenisky Converse / DC Comics "Batman"

Temný rytíř, nemilosrdný bojovník se zločinem a zkorumpovanou policí, netopýří muž, psanec v černém plášti, všudypřítomný ochránce města Gotham… Komiksový superhrdina Batman nás baví, ohromuje a motivuje už od roku 1939, i když od té doby ve svých praktikách dost přitvrdil. To musí uznat každý, kdo viděl některý z posledních tří filmů s Batmanem v hlavní roli.

Batman ale během své „kariéry“ pronikl vlastně všude, nejen na filmové plátno. Má ovšem trochu jinou cílovou skupinu, než vlastenecky prvoplánový Superman nebo trochu hračkoidní Spider-Man, takže žluto-černý symbol netopýra na dětském povlečení nebo školních taškách tak často neuvidíte :-)

Tenisky Converse s Batmanem ale nejsou vůbec žádný problém! Pro mladé i pro starší, pro kluky i pro holky, nízké i kotníkové, drsně černé i křiklavě barevné, komiksové i filmové… Stačí si prostě jen vybrat. Tyhle Conversky navíc vznikly přímo ve spolupráci s DC Comics a díky tomu se na nich můžete setkat s Batmanem na všechny možné způsoby – od původního až po toho nového, nedávno „restartovaného“.

Nebezpečné ulice Gotham City už na vás čekají!