20x komiksové tenisky Converse / DC Comics "Superman"

Legendární komiksový muž z oceli se poprvé objevil už v roce 1938 a od té doby jste se s ním mohli setkat v bezpočtu kreslených příběhů, v animovaných i hraných filmech a samozřejmě i ve videohrách nejrůznější kvality. Označení „Superman“ se stalo nedílnou součástí popkulturního odkazu 20. století a neexistuje zřejmě nikdo, kdo by neznal fešáckého hrdinu, který nosí slipy přes elasťáky :-)

No a jestli chcete, můžete ho mít klidně i na botách! Kultovní tenisky Converse jsou pro nejrůznější barevné modifikace jako stvořené, není tedy žádným překvapením, že se nám podařilo najít rovných 20 modelů se Supermanem v hlavní roli.

Všechny tyhle Conversky vznikly přímo ve spolupráci s DC Comics, držitelem ochranné známky na všechno Supermanské, takže si můžete vybrat potisk podle toho, jaká éra červeno-modrého svalovce se vám nejvíc líbí: lehce infantilní kresby ze 40. let minulého století, pestrobarevné kreace plné citoslovcí výkřiků, temná verze inspirovaná zatím posledním filmem z letošního roku – a nebo něco mezi tím?

Záleží jen na vás, v jakých teniskách se dnes rozhodnete zachránit svět :-)