Černé a bílé "pletené" tenisky Converse Elevated Woven

Představte si takové docela obyčejné kotníkové Conversky. Že je máte? Nejsou ale klasické plátěné ani luxusní kožené, jsou semišové. Takové také máte? Jenže jejich vnější strana je spletená z bezmála stovky oček, které do sebe úhledně zapadají. Tyhle ještě určitě nemáte! A chcete je? :-)

Zbrusu nový model z letošní jarní kolekce se jmenuje Converse Chuck Taylor All Star „Elevated Woven“ a jak vidíte, boty můžete mít v černé i bílé barvě. Semišový svršek má samozřejmě plátěnou podšívku, takže se nemusíte bát, že vám skrz pletená očka potáhne na nohy :-)

Vnitřní strana je pak docela normální, zdobená charakteristickou hvězdou. Klasická je také gumová vulkanizovaná podrážka, která ctí barvu (u černých tenisek je tedy černá a u bílých bílá) a tentokrát není lemovaná obvyklou kontrastní linkou, typickou pro většinu modelů řady Converse CTAS.

I když se to nezdá, tak i tyhle „pletené“ tenisky Converse jsou unisex. Bílá varianta se sice asi opravdu hodí spíš pro holky, ale ty černé si třeba ke kalhotám může obout každý, kdo chce aspoň trochu držet krok s aktuálními módními trendy. Takže třeba právě vy…? :-)