Červená se, line záře: 7x rudé tenisky Converse

Červená barva je ideální pro sebevědomé a nekonvenční lidi, kteří rádi provokují své okolí, touží po silných a hlubokých zážitcích, úspěchu a luxusu. Je vyzývavá, vzbuzuje emoce a dokáže také inspirovat. Zároveň symbolizuje úspěch – každý by přece chtěl mít doma červený diplom z vysoké školy :-)

Věděli jste, že červená barva způsobuje zvýšení krevního tlaku, pulsu, frekvence dechu a při pohledu na ni častěji mrkáme? Můžete se o tom snadno přesvědčit – pořiďte si červené tenisky Converse a hned uvidíte, co to s vaším okolím udělá! Vybrali jsme pro vás sedm modelů tak rudých, až oči přecházejí.

Kromě klasických nízkých i kotníkových tenisek Converse All Star Chuck Taylor, které se dají koupit i v dětských velikostech, jsou tu tři další modely, u kterých se na chvíli zastavíme: například teenageři jistě ocení kotníkové tenisky Converse „Easy Slip“ Hi s praktickým bočním zapínáním na suchý zip.

Nízké polstrované tenisky Converse Star Player Ox představují příjemný retro návrat ke skate & street kultuře osmdesátých let minulého století, no a kotníkové boty Converse Star Player Plus s černými prvky bez problémů uspokojí i toho nejnáročnějšího milovníka poctivých tenisek do nepohody.