Max Star C50 - tak trochu jiné Conversky na platformě

Tenisky na platformě – to je takový podivný módní trend, který se čas od času objeví, chvíli vzbuzuje pozdvižení a pak zase v tichosti zmizí. Boty na platformě se celkově těšily obrovské oblibě v 70. letech minulého století, na přelomu tisíciletí pak zájem opadl, no a teď je tu máme zase zpátky :-)

Značka Converse samozřejmě nechce zůstat pozadu a několik málo modelů na platformě má, hlavně kotníkové tenisky Converse Layer Cake, které si nedávno obula třeba i zlobivá hvězdička Miley Cyrus. Jinak to ale není žádná sláva, přece jen Conversky jsou synonymem spíš pro klasické tenisky.

Pokud jsou ale Conversky na platformě vaší vytouženou obuví, nemusíte si hned zoufat! Rozhodně tady nechceme propagovat padělky, původem korejské tenisky Max Star ovšem zaplňují mezeru na trhu tak šikovně, že je snad lze považovat nanejvýš tak za šikovnou napodobeninu s vysokou přidanou hodnotou.

Nejprodávanějším modelem na platformě jsou jednoznačně tenisky Max Star C50 – asi proto, že si můžete vybrat z doslova nepřeberného množství barevných variant, stylů i počtů dírek. Navíc nejsou vůbec drahé: boty samotné stojí kolem 1000 korun, za poštovné k nám do České republiky dáte dalších 300.

Ty nejzajímavější varianty tenisek Max Star C50 vám teď představíme, připravte se na smršť fotografií! Jestli se vám některé zalíbí a nebudete si troufat na objednávku ze zahraničí, klidně se nám ozvěte. Zkusíme pro vás tenisky objednat :-)

Klasické tenisky Max Star C50 na dvojité platformě

Nízkou šestidírkovou i kotníkovou sedmidírkovou „klasiku“ s charakteristickou červenou linkou kolem podrážky si můžete pořídit hned v šesti základních barvách. Nabízí se černá, bílá, červená, světle tyrkysová, světle růžová a sytě žlutá. Vyberete si?

Neonové tenisky Max Star C50 na dvojité platformě

Oranžová, žlutá a růžová – to jsou jasné neonové barvy, ve kterých můžete mít tyhle tenisky Max Star. Opět si lze vybrat nízké šestidírkové nebo vysoké sedmidírkové tenisky.

Metalické tenisky Max Star C50 na dvojité platformě

Botám s kovovým leskem ještě rozhodně neodzvonilo! Ve spojení s vysokou platformou představují tyhle tenisky takový retro závan 70. let, že je to skoro až k neuvěření. Zlatá nebo stříbrná, šest nebo sedm dírek – jako obvykle si můžete vybrat.

Tenisky Max Star C50 na dvojité platformě s potiskem

Potisk na látkových teniskách – to je něco, co zaujme nejen „hippie“ komunitu :-) V šedé, světle modré, tmavě modré a růžové barvě si můžete pořídit nízké nebo kotníkové tenisky Max Star C50, s leopardím vzorkem pak jen ty vysoké. Sexy platforma je samozřejmostí u všech modelů.

Šněrovací boty Max Star C50 na dvojité platformě

A nakonec něco, co byste od tenisek možná ani nečekali: devět nebo jedenáct dírek s pevným šněrováním a excentrickým ohrnovacím okrajem – takový model dokáže přitáhnout k vašim nohám každý pohled, i kdyby se čistě náhodou nevznášely na platformě!