Troje pekelné tenisky Converse All Star AC/DC

Australská hard-rocková skupina AC/DC (čteme AC blesk DC) letos oslaví neuvěřitelných 40 let na hudební scéně. Vesměs šedesátiletí dinosauři to na pódiu ještě pořád umí rozbalit jako zamlada – třeba takový kytarista Angus Young vypadá ve školní uniformě a kraťasech naprosto neodolatelně :-)

S oblékáním si fanoušci AC/DC nikdy nedělali žádnou velkou hlavu, ostatně jako všichni poctiví rockeři a metaláci. Nějaké ty boty ale musíme nosit všichni… Naše i vaše oblíbené tenisky Converse se naštěstí v hudební komunitě těší velké oblibě, podobně jako třeba těžké boty Dr. Martens.

Asi právě proto se můžeme těšit ze spolupráce značky Converse a skupiny (vlastně už také svého druhu značky) AC/DC, díky které nedávno vznikly tři speciální modely kotníkových tenisek Converse All Star Chuck Taylor. Všechny nesou nezaměnitelné logo AC/DC, a to někdy i na místech, kde byste ho rozhodně nečekali. Třeba na podrážce:

Paráda, co? Každý z těchhle tří modelů se navíc jmenuje po jedné ze slavných skladeb AC/DC: výrazné červené jsou Lock Up Your Daughters (fráze ze skladby T.N.T.), celé černé s bílým logem Back In Black (jak jinak) a ty poslední s potiskem celé skupiny a perfektním „rohatým“ logem Converse mají název po zřejmě nejslavnější skladbě vysokovoltážní skupiny – Highway To Hell.

Tenisky Converse All Star AC/DC vás sice nepřijdou na víc peněz, než „obyčejné“ Conversky (tedy asi 1500–2000 korun), ale jinak jsou celkem těžko k sehnání. U nás se určitě budete muset podívat do mnoha obchodů, než na ně narazíte – až se vám to ale podaří, určitě radostí vyskočíte až do stropu tak, jako by vás koplo 220 voltů!