Oblékněte si barevné tenisky Converse!

Člověk by řekl, že taková společnost s více než stoletou historií, jako je právě výrobce legendárních tenisek Converse, snad ani nepotřebuje reklamu… Jenže bez reklamy se v dnešním světě neobejde vůbec nic, ani takováhle léty prověřená klasika. Ostatně pokud to nevíte, tak Converse s novým tisíciletím přešla pod obuvního giganta Nike – a tahle značka marketing rozhodně nepodceňuje :-)

Reklamy na tenisky Converse naštěstí v drtivé většině zaujmou nápady, stylem i provedením. Výjimkou není ani tahle série outdoorových vizuálů, kterou pro Converse připravila varšavská reklamka Lemon Sky. Autorem netradičních portrétů je známý fotograf Andrzej Dragan, jehož fotografie se vyznačují výrazně upravenou paletou barev – obyčejné HDR je proti tomu úplné nic:

Nápad sešněrovat typicky archetypální postavy (lolitka, svatební pár, motorkář nebo sexy asiatka) pomocí digitálních efektů do různých modelů tenisek Converse jako do oblečení je samozřejmě tím pravým nápadem za milión… A i když za svou práci reklamní agentura zřejmě tolik nedostala :-), podařilo se jí udělat nezapomenutelný dojem. Tenisky Converse už nikdy nebudou jako dřív!