Vytvořte si své vlastní tenisky Converse!

Kočkopes – to je bájné zvíře, napůl kočka a napůl pes, prostě trochu „splácanina“, jejíž části se k sobě vlastně vůbec nehodí… Ale nebojte se! I když na těchhle reklamních plakátech vidíte nejrůznější zvířátka, smíchaná dohromady, nebudeme vás nutit do žádných genetických experimentů.

Chceme jen upozornit na akci společnosti Converse, díky které si každý může vytvořit své vlastní Conversky. Stačí jít na web Design Your Own Converse, vybrat si tam některý z modelů v čistě bílé barvě (nebo s předdefinovaným vzorem) a vcítit se do role virtuálního designéra bot.

Nastavit barvu nebo vzorek je možné prakticky pro každou část boty, doslova od podrážky až po kovová očka dírek pro tkaničky. Jako by toho nebylo málo, barevnou kombinaci můžete doplnit ještě vlastním krátkým textem na patě a nebo na vnějším kotníku. Bezva místo třeba pro přezdívku!

Takovéhle customizované Conversky, na jejichž možnou pestrost se snaží reklamní kampaň upozornit, vás nakonec nebudou stát o mnoho víc, než „normální“ model v běžném obchodě. Budete ale muset počítat s dodací lhůtou 2–3 týdny, což se samozřejmě dá překousnout. Horší je, že si tyhle tenisky Converse nemůžete nechat poslat do Evropy, ale jen do USA… I to se ale dá při troše zkušeností obejít.